Ahem!
... and here's tomorrow's NL offerings:
Saturday 1st DecemberFA Cup Round Two
01 Guiseley (6NN) v Fleetwood Town (3) (Mon 8.00) (BT Sport) 03 Wrexham (5NL) v Newport County (4) (8.00) (BT Sport)
04 Tranmere Rovers (4) v Southport (6NN) (Sun 2p.m.) 07 Solihull Moors (5NL) v Blackpool (3) (Fri 7.55) (B.B.C. 2) 08 Chesterfield (5NL) v Grimsby Town (4)
10 Swindon Town (4) v Woking (6NS) (Sun 2p.m.) 11 Maidstone United (5NL) v Oldham Athletic (4) (all ticket)
13 F.C. Halifax Town (5NL) v A.F.C. Wimbledon (3) (12.30) (BT Sport) 15 Barnet (5NL) v Stockport County (6NN)
20 Slough Town (6NS) v Gillingham (3) (Sun 2p.m.)FA Vase Round Three
14 Histon (9ECOP) v Leverstock Green (9SSMP) (Sun 3.00)
15 Godmanchester Rovers (9ECOP) v Holbeach United (9UCP)
16 Swaffham Town (10ES1N) v Stowmarket Town (9ECOP)
17 Tring Athletic (9SSMP) v Biggleswade (9SSMP)
18 Hullbridge Sports (9ESSX) v Newport Pagnell Town (9UCP)
19 Deeping Rangers (9UCP) v F.C. Clacton (9ECOP)
20 A.F.C. Uckfield Town (9SCP) v Sutton Common Rovers (9COCOP)
21 Eastbourne Town (9SCP) v Abbey Rangers (9COCOP)
22 Redbridge (9ESSX) v
Chertsey Town (9COCOP)
23 Bearsted (9SCEP) v Steyning Town (10SC1)
24 Sheppey United (9SCEP) v Cray Valley (P.M.) (9SCEP)
25 Canterbury City (9SCEP) v
Southall (9COCOP)
26 Erith Town (9SCEP) v
Windsor (9HELP)
27 Saltash United (10SWPP) v Cribbs (9WSTP)
28 Bradford Town (9WSTP) v Baffins Milton Rovers (9WSSXP)
29 Willand Rovers (9WSTP) v Bodmin Town (10SWPP)
30 Cadbury Heath (9WSTP) v A.F.C. St Austell (10SWPP)
31 Hamble Club (9WSSXP) v Hamworthy United (9WSSXP)
32 Sholing (9WSSXP) v Pagham (9SCP)
NAT
Aldershot Town v Ebbsfleet United
Maidenhead United v Harrogate Town
NATN
Brackley Town v Altrincham
NATS
Billericay Town v
Oxford CityChelmsford City v Gloucester City
Chippenham Town v Weston-super-Mare
Concord Rangers v Hemel Hempstead Town
Dulwich Hamlet v Torquay United
Hampton & Richmond Borough v East Thurrock United
Truro City v St Albans City
Wealdstone v Eastbourne Borough
Welling United v
Hungerford TownILP
Dorking Wanderers v Tonbridge Angels
IL1-SC
Bracknell Town v
Hayes & Yeading United
Marlow v Hertford Town
Molesey v Hanwell Town
Northwood v
Chalfont St PeterSouth Park v
Egham TownUxbridge v Ashford Town (Middx)
Westfield v Bedfont Sports
SLP-C
Banbury United v Lowestoft Town
SLP-S
Harrow Borough v
Farnborough
Hartley Wintney v
Chesham UnitedKings Langley v
Basingstoke TownStaines Town v Dorchester Town
Swindon Supermarine v Gosport Borough
Taunton Town v
Beaconsfield Town SL1-C
Aylesbury United v
KidlingtonBromsgrove Sporting v
Didcot TownNorth Leigh v Coleshill Town
Thame United v Bedford Town
Yaxley v Aylesbury
SL1-S
Blackfield & Langley v
Thatcham TownCirencester Town v
Fleet TownMangotsfield United v
Highworth TownWinchester City v Larkhall Athletic
CCLP
Camberley Town v Balham
Colliers Wood United v AFC Hayes
Guildford City v
Cobham Hanworth Villa v Horley Town
Redhill v
Badshot Lea
Spelthorne Sports v Banstead Athletic
Walton & Hersham v
CB Hounslow United CCL1
Ash United v
Sandhurst Town
Bagshot v British Airways
@ Fleet TownChessington & Hook United v
Farnham Town Epsom & Ewell v Godalming Town
FC Deportivo Galicia v
Frimley Green
Fleet Spurs v
Cove Kensington Borough v
Eversley & California Tooting Bec v
Sheerwater HELLP
Holmer Green v Fairford Town
Wantage Town v
Brackley Town Saints HELL1E
Burnham v
Woodley United
Milton United v
Chalvey Sports
Wallingford Town v
Thame Rangers Hell Challenge
Abingdon United v Ascot United
Ardley United v Longlevens
Bishops Cleeve v Clanfield (85)
Brimscombe & Thrupp v Binfield
Cheltenham Saracens v AFC Aldermaston
Hell Supplementary
14:00 Thornbury Town v Virginia Water
Didcot Town Development v Chinnor
Flackwell Heath v Royal Wootton Bassett Town
Reading City v Abingdon Town
Shrivenham v Woodstock Town WESSP
Alresford Town v Bemerton Heath Harlequins
Andover New Street v Team Solent
Tadley Calleva v Lymington Town
WESS1
Alton v New Milton Town
Petersfield Town v
Andover Town Fri 30th Nov Folland Sports v
Whitchurch United